Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
windows mobile 2005
Autor Wiadomość
kary20 Offline
Junior Member
*

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
windows mobile 2005
moi mili,wskoczyłem na urządzenie typu palmphone ledwie pare dni temu,co by nie powiedzieć są to urządzenia dość skomplikowane, zalogowałem sie na tej stronce,ściągnąłem kilka programików które mnie interesowały,oczywiście skompresowane w formacie zip ,i tu zaczynają sie moje schody:/ czy rozpakować pliki jeszcze na kompie?czy palm sam je sobie rozpakuje??potem co najważniejsze gdzie je wrzucić ??czy do jakiegoś konkretnego folderu... prosiłbym o szczegółowa instrukcje,z góry dzięki...aha jeśli ma to jakieś znaczenie jest to MIO A501,i śmiga na windows mobile 2005HuhHuhHuhUndecided
12-02-2008 04:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wilk Offline
Administrator

Liczba postów: 100
RE: windows mobile 2005
Do rozpakowywania plików ZIP na palmphonie trzeba odpowiedniego archiwizera. Jeśli chodzi o to ja instalować... w przypadku plików CAB, podłączasz urzadzenie z Windows Mobile do komputera stacjonarnego, na stacjonarce otwierasz ActiveSync, klikasz eksploruj i wybierasz zlokalizowaną na palmphonie ścieżkę \Przechowywanie danych\Windows\Menu Start\Akcesoria (gdyby to był Pocket PC, należałoby wybrać katalog /windows w palmtopie).

Potem na smartphonie start - akcesoria (na Pocket PC odpowiednio: start - programy - eksplorator plików) i otwieramy plik CAB. Jedna uwaga: w trakcie instalacji na palmphonie, smartphonie czy też palmtopie pliku CAB jego kopia na stacjonarce jest usuwana.

-
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2008 11:05 AM przez Wilk.)
12-03-2008 08:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kary20 Offline
Junior Member
*

Liczba postów: 3
dzieki wielkie,jeszcze jedno pytanko ,jakiego archiwizera użyć najlepiej,jakąś konkretną nazwe,i najlepiej z kąd go pobraćIcon_wink??dzieki i pozdrówki
12-04-2008 04:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wilk Offline
Administrator

Hm, generalnie nie orientuję się w archiwizerach na palmtopy, ale w sekcji Windows Mobile - pliki są dwie pozycje: RAR for PocketPC oraz XacRett. Trochę formatów obsługują (choć brak wsparcia dla np. formatu 7z).

-
12-05-2008 02:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wilk Offline
Administrator

Przeniosłem wątek do bardziej pasującego działu.

-
12-29-2008 07:38 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Darmowe Programy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS