Forum Wilk13.Net: Darmowe Programy
Backup na hostingu - Wersja do druku

+- Forum Wilk13.Net: Darmowe Programy (http://forum.wilk13.net)
+-- Dział: Komputery i Internet (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Internet i Sieci (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Backup na hostingu (/showthread.php?tid=70)

Strony: 1 2

Backup na hostingu - tarerian - 05-18-2011 03:32 PM

Witam, szukam porządnego stabilnego hostingu plików dający możliwość backupu danych w trybie rzeczywistym, jest coś takiego czy muszę szukać innych rozwiązana?

RE: Backup na hostingu - Wilk - 05-18-2011 10:09 PM

A DropBox takich funkcji nie posiada? Głowy nie dam, bo sam nie korzystam z tego programu, ale skoro potrzebujesz takiej funkcji, to sprawdź właśnie tam - będziesz mieć od razu stabilność i coś sprawdzonego przez wiele osób.

A na pewno kopię bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym może wykonywać Comodo BackUp - niemniej w pierwszej kolejności wypróbuj aplikację wspomnianą powyżej.

Podobno Piggy Share umożliwia coś takiego (w wersji darmowej do 1 GB), ale kompletnie nie znam tego serwisu, więc ciężko mi się wypowiadać o jego stabilności, ani bezpieczeństwie. Tak nawiasem to dziwnym trafem na wszystkie pytania na ten temat na różnych forach odpowiada "jednopostowiec" wskazujący ten serwis - widać podąża za Tobą jakiś człek od marketingu szeptanego Icon_wink Z góry więc tego człowiek proszę, żeby jeśli tu trafi nie wstawiał aktywnego linka - i tak będzie no follow Icon_wink Zdecydowanie lepiej wybrać właśnie DropBox'a lub Comodo BackUp'a.

RE: Backup na hostingu - niemraz - 05-31-2011 04:06 PM

(ciach, usunięty spam - admin)

RE: Backup na hostingu - Wilk - 05-31-2011 07:34 PM

@Niemraz (czy jak ci tam, na różnych forach podpisujesz się różnie - o ile w ogóle to nie bot wysyła te wpisy) - wyraźnie prosiłem powyżej, żeby nie wklejać tutaj kryptoreklamy Piggy Share. Spam z oczywistych przyczyn został usunięty. Z mojej strony raz jeszcze mogę polecić program DropBox - wielu ludzi sobie chwali, dobry do backupu plików na zdalnym hostingu, a przynajmniej nie zajmują się marketingiem szeptanym na forach komputerowych.

RE: Backup na hostingu - ilons - 11-02-2016 10:33 AM

Co na dzień dzisiejszy polecacie?

RE: Backup na hostingu - Wilk - 11-02-2016 03:48 PM

Nadal Dropbox Smile Przez ostatnie lata stale się rozwijali, przy zainstalowanej na dysku aplikacji można ustawić co ma się synchronizować. Darmowe wydanie powinno w zupełności wystarczyć. Ewentualnie możesz pomyśleć o alternatywie w postaci OneDrive. Nie ma co kombinować :-)

RE: Backup na hostingu - tomaszmag - 08-20-2017 05:50 PM

Stary wątek, ale IMHO nadal Dropbox. 2GB to nic, ale z różnych refów, promocji itd. można pozbierać już całkiem przyzwoitą pojemność. I nie, nie wrzucę tu mojego linka referencyjnego, bo dawno temu już nabiłem maksa z refów Smile

OneDrive też jest OK, w Dropboxie bardziej mi się podoba apka na telefon, chociaż po ostatnich paru zmianach zaczęła już mnie powoli wkurzać (ogólnie każda kolejna wersja gorsza od poprzedniej ;( ). Z OneDrive'm warto wyhaczyć jakąś promkę (ja np. kupiłem dysk zewnętrzny, i w tym było dwuletnie abo na OneDrive'a - +200 GB bodajże, jak dla mnie nie do zapełnienia Smile).

RE: Backup na hostingu - ZuzannaW - 10-18-2017 03:02 PM

Mi osobiście Dropox nie odpowiada

RE: Backup na hostingu - Sylwiaa - 10-23-2017 12:24 PM

Mi Dropbox jak najbardziej służy Smile

RE: Backup na hostingu - skaut - 10-27-2017 10:10 AM

Dropbox jest niby najbardziej popularny, ale są też inne, równie dobre np. SkyDrive czy Google Drive. Icon_wink