Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mieszkanie
Autor Wiadomość
majjax99 Offline
Junior Member
*

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
mieszkanie
zawsze wybierałam najtańsze ubezpieczenie mieszkania aż trafiłam na http://www.sztuka-wnetrza.pl/6566/artyku...mieszkania . Warto porówywać ceny poszczególnych agencji i korzystać z dodatkowych opcji jak na przykład oc
08-26-2019 04:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mnijs3 Offline
Junior Member
*

RE: mieszkanie
ja tam od zawsze korzystam z pzu i jestem zadowolony Smile

10-07-2019 11:00 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
OECompensa Offline
Junior Member
*

Mieszkanie można ubezpieczyć na dwa sposoby: od ryzyk nazwanych oraz od wszystkich ryzyk. Pierwszy to polisa, która zapewnia ochronę w konkretnie wskazanych sytuacjach (kilka przykładowych: pożar, powódź, przepięcie, wandalizm). Drugi to natomiast ubezpieczenie, które zapewnia ochronę w przypadku dowolnego zdarzenia - z małymi wyjątkami, które szczegółowo opisane są w ogólnych warunków ubezpieczenia. Ta opcja jest więc szersza, bo pozwala chronić mienie na wypadek zdarzeń, które trudno przewidzieć. Oczy-wiście w ramach ubezpieczenia warto mieć OC w życiu prywatnym (przyda się, jeśli zalejemy sąsiada), assistance oraz zabezpieczyć się na wypadek kradzieży z włamaniem.
10-07-2019 03:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Beee Offline
Junior Member
*

Liczba postów: 5
To ma być reklama? Tutaj? tak średnio trafiona. Co do mieszkania, na początek to się trzeba zastanowic czy w ogóle chcemy je ubezpieczać.

https://elbud-serwis.pl/instalacje-elektryczne-lodz/
10-15-2019 12:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Darmowe Programy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS