Forum Wilk13.Net: Darmowe Programy

Pełna wersja: FAR CRY
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam - chcę zareklamować użytkownikom tego forum grę w którą nałogowo gram po sieci, jak też w trybie pojedynczego gracza. Gra ma nazwę FAR CRY i można ją kupić za około 30 zł. W sieci są dostępne dodatki dla pojedynczego jak i wielu graczy.
Kojarzę tyle, że to First Person Shooter, czy mógłbyś napisać coś wiecej o tej grze?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Far_Cry - tu znajdziesz krótki opis do tej gry. Można też znaleźć kilka kilka Polskich stron poświęconej tej grze jak np:

http://farcry.gry-online.pl

Powiem tylko tak: kiedyś u kolegi zagrałem i FARCRY wciągnął mnie bez reszty tak że kupiłem sobie oryginał. Dostałem kod i po zalogowaniu się na UBI.COM mam dojście kilkunastu serwerów gdzie z przyjemnością gram w drużynie niebieskich jako strzelec, snajper albo techniczny. Mam sporo modów i mapek dla pojedynczego gracza jak też w trybie multiplayer.
Far Cry nie trzeba reklamować

[usunięto reklamę - to nie portal ogłoszeń medycznych]
Teraz po latach od premiery Far Cry 1 gra powoli zanika, zbyt dużo "czarnego luda" nie rozumie zasady że gra powinna dawać rozrywkę a wyniki przyjdą swoją drogą .

Tak zwane cheats i inne umilacze powodują że ciężko jest grać z typami którzy każdego dnia chcą być lepsi niż wczoraj.

Luna

Ostatnio grałam w tę grę, choć nie lubię takich wojskowych, ale przegrałam zakład i musiałam zagrać w taką grę, jaką chłopak wybrał albo wcale. Smile Przypominała mi leciutko GTA, choć wiem, że tam nie o wojsku. Smile Ja też popieram granie dla zabawy i sprawdzenia siebie i choćbym się wściekała, nie używam w grach cheats, chyba, że w Simsach na kod na pieniądze Icon_razz
hmm - widziałem GTA ale Far Cry 1 to już inna bajka, inny klimat.
Jeżeli administrator nie będzie miał nić przeciw, wklejam link do fragmentu "meczu" na mapie typu 2 v 2

http://ftp-bc.thecompany.pl/index.php?di...-11-23.avi
A powiem wam, że ja czasem korzystam z kodów Smile Ale w inny sposób niż więksozśc użytkowników, nie dla ułatwień samych w sobie.

Jeden to sytuacja, gdy gra już mnie zaczyna znudzić, ale chcę zobaczyć jej końcówkę. Drugi natomiast to użycie kodów do modyfikowania zasad. Czasem na trochę trudniejsze, czasem na podobny poziom trudnośic, ale z innymi warunkami. W Far Cry akurat nie grałem, ale w niektórych grach strategicznych za pomocą kodów czasem zmienialem parametry jednostek (wszystkich), modyfikujac w ten sposob sposob, w jaki trzeba bylo przygotowac taktyke przemieszczania jednostek itp.
W grze Single Player można się bawić, jednak inna bajka to gra na serwerach z żywymi przeciwnikami. Wchodząc do gry oczekujesz uczciwych zasad, bardzo mało ludzi to respektuje, a daj wiarę że użerać się z dopalonym gościem to droga przez mękę.

Osobiście jestem za tym by nałogowych haxów banować na ip, klucz i mac adres, choć w patch 1.4 aż tylu możliwości nie ma, dodatkowo UBI położyło krzyżyk już na FC1 i brak jest wsparcia dla graczy.

Przydałby się poprawiony PB i ochrona przez atakami na serwery. Można by to jeszcze osiągnąć, ale czarny lud musi się zebrać a to jest tylko marzenie ściętej głowy.

Jeżeli adminie nie masz oryginalnej gry FC a chciałbyś się zapoznać w trybie pojedynczego gracza, wejdź na ten link -

http://ftp.zip4.pl/index.php?dir=Far%20C...ja_USA.rar

opis instalacji masz pod tym linkiem -

http://bez-cenzury.thecompany.pl/content/view/342/47/

Gra jest na patch-u 1.4, dodatkowo jak w głównym folderze utworzysz katalog MODS, będziesz mógł pobrać dodatki -

http://ftp.zip4.pl/index.php?dir=Far%20Cry/MODS/

do misji SP i MP - życzę dobrej zabawy - jeżeli gr się spodoba, kup wersję Polską z kluczem - koszt około 30 zł
No ja mówię własnie o trybie single player, ale po prawdzie to w ogóle zrobiłem off-topic, bo wątek jest o Far Cry, a ja wypowiedziałem się ogólnie o stosowaniu kodów "gdziekolwiek". Bo jeśli chodzi o samego FC to mnie osobiście nie ciągną gry FPP i FPS Smile Wolę jednak strategie i zręcznościówki.
Stron: 1 2
Przekierowanie